Meie ettevõte on Türgi CNC Fiber lasermetallilõikuspinkide tootja ametlik esindaja Balti riikides.Kvaliteetsed masinad mõistliku hinnaga! Parim hinna ja kvaliteedi suhe turul!


Miks valida meid? Kvaliteetne varustus, mis ei vea teid otsustaval hetkel alt.Oma mobiilne remondimeeskond.Laos lai valik varuosi ja agregaate.Tööpingi operaatorite ja joonistajate koolitus.
Me pakume: Tarnime, paigaldame, teostame masinate garantii- ja garantiijärgset remonti. Seadmeid ostes ei juhtu seda, et odavaima hinnaga ostes tuleb kuluvate osade või masinaelementide eest palju raha üle maksta, mis parandamisel maksavad kordades rohkem kui teiste tarnijate osad. Samuti ei paku me kalleid masinaid - kus maksate "Brändi" eest üle. Erinevad masina suurused: 1 x 1 m kuni 2 x 6 m. Lai valik tööpinke: Täiskomplekti võimalus ümarate ja ristkülikukujuliste torude lõikamise mehhanismiga.

Pakume ka 3+1,4+1 teljega CNC hüdraulilisi presspidureid. Giljotiinja lehepressid integreeritud Saksa Bosch Rexroth hüdrosüsteemiga ja hüdraulilise jõuülekandega. Schneideri elektrikomponentidega ja Itaalia ARON-ventiilidega
Meie vaieldamatud eelised
Tehniline teenus.

Mobiilne tehnilise toe teenus on valmis kiiresti reageerima tekkivatele probleemidele.
Meid usaldatakse.

Teeme koostööd eraisikute ja juriidiliste isikutega, riigiasutuste ja organisatsioonidega, koolide ja ülikoolidega. Meie kogemused on suured, seega pakume igale kliendile just tema vajadustele kõige paremini sobiva masinavaliku.
Kvaliteedikontroll.

Iga masin läbib kolmekordse kvaliteedikontrolli: tehases, laos ja enne ostjale saatmist.
Liising.

Pakume masina liisingu võimalust panka minemata. Intress - alates 0%. Lubage tööpingile teenida ise.

Personalikoolitus

s Koolitame professionaalselt ja tõhusalt operaatoreid ja programmeerijaid. Teie toote kvaliteet sõltub kvaliteetsest seadmest ja professionaalsest personalist!
Lõpptoote valmistamise tehnoloogia.

Meie ettevõtte spetsialistid on valmis andma konsultatsioone, pakkuma lahendusi, selliseid nagu: tootmisliini ja masinatehnoloogia projekteerimine teie kavandatava lõpptoote arendamiseks. Võtke meiega ühendust! Meie masinad sobivad suurepäraselt nii suurtehasele kui ka üksikettevõtjale.Pakkuda saab erineva võimsuse ja suurusega seadmeid.
Masina elektroonika: Mootorid: FUJI (Jaapan) Juhtimine: FUJI (Jaapan) Lahendused ventilatsiooniks ja õhuvarustuseks.

Masina elemendid on vastupidavad ja kvaliteetsed, mis garanteerib masina pikaajalise töö.Enamik pakutavatest mudelitest on ühendatud arvutiga, mistõttu saavad meie spetsialistid kaugjuhtida masinat või valmis faili seadistusi ning lõikerežiimi ja enamikul juhtudel kaugjuhtimisega teha tõrkeotsingut.
FEEL FREE TO CONTACT US
+37067387343
info@ordoc.lt
Geliu str.2 Vilnius, Lithuania.
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda