Dokumentų valdymo sistema
Patogiausias būdas talpinti, dalintis, valdyti ir patvirtinti Jūsų skaitmeninius dokumentus
Patogu naudotis, visos būtiniausios funkcijos!
Griežti saugumo standartai!

Pažangiausia virtuali dokumentų valdymo programinė įranga, sukurta smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei organizacijoms.
Programos funkcionalumas.
1
Bendrinimas su vartotojų grupėmis ir viešoji nuoroda.
Bendrinkite dokumentus, aplankus, skyrius ar net visą paskyrą su skirtingais leidimais (Demonstracija, Peržiūra, Redagavimas) kam tik norite. Kurkite bendradarbių grupes ir bendrinkite daugybei žmonių vienu metu! Audito žurnalas prijungia net ir demonstracijas bei šias atsiunčia pateikiant puikią visų vartotojų atliktų veiksmų sistemoje apžvalgą.
2
Efektyvi paieška su OSA.
Mūsų debesies dokumentų tvarkymo programinėje įrangoje yra integruota ir efektyvi tiesioginės paieškos funkcija todėl naudojant optinio simbolių atpažinimo (OSA) technologiją galite dokumentų ieškoti ne tik pagal failo pavadinimą ir metaduomenis, kaip raktiniai žodžiai, bet ir pagal failų turinį. „PDF" ir „.docx" formatų dokumentus bei net momentines ekrano nuotraukų kopijas dabar galima ieškoti išsamiai.
3
Darbo eigos patvirtinimas ir automatizuotas dokumentų saugojimas.
Ar sąskaitą faktūrą, atostogų prašymą ar kitą dokumentą turi patvirtinti vienas ar keli žmonės prieš vykdant kitus veiksmus? Tai ne problema! Pakvieskite žmones, kad šie tai patvirtintų ir pridėtų savo komentarus. Fiksuota tvarka visi iš karto. Gauti ir sekti patvirtinimus dar niekada nebuvo taip paprasta!
Taip pat galite nustatyti bet kurių aplankų ir failų saugojimo laiką – dienomis, savaitėmis, mėnesiais ar metais!
4
Pranešimai ir audito žurnalas.
Nustatykite ir gaukite automatinius dokumentų, aplankų ar skyrių pakeitimų pranešimus taip dažnai, kaip jūs pasirenkate – pakeitimo momentu arba kaip sugrupuotą pranešimą kartą per dieną ar savaitę. Kai kas nors pridės failą, šį tą ištrins ir t. t., jūs matysite kas, kada ir kokius pakeitimus atlieka.
5
Failų susiejimas ir metaduomenų pridėjimas.
Pasirašytojai, pastabos, datos ir terminai yra nurodomi tam, kad padėtų tvarkyti dokumentus. Galite lengvai pridėti savo metaduomenų laukelius! Taip pat galite susieti failus, kad sukurtumėte ryšius tarp dokumentų, esančių skirtingose aplankų struktūrose, kurios priklauso kartu. Naudojant „Folderit" debesies dokumentų valdymo programinę įrangą tai itin paprasta.
6
Dokumento versijos.
Jūs galite įkelti naujas dokumento versijas, išsaugoti esančius meta duomenis ir visas kitas ankstesnio dokumento versijas, kurias yra itin paprasta atkurti tiesiog vienu klavišo paspaudimu.
7
Priminimai.
Kuomet Jums reikia reikia priminimo tam tikra data ir tam tikru laiku, nusistatykite priminimą. Su Folderit Jūs galite nusistatyti kiek tik norite priminimų ir pasirinkti keletą skirtingų elektroninio pašto adresų, kuriems bus išsiųsti priminimai.
8
Pašto dežutė.
Kiekvienai paskyrai galite prisikirti keletą rolių, vos tik išsiuntę paskyrimo patvirtinimo laišką. Tiesiog išsiųskite/persiųskite el.laišką pasirinktu adresu ir prisegtas dokumentas iškart atsirast Folderit pašto dežutėje. Pats paprasčiausias būdas talpinti įmonės dokumentus.
9
Sub-paskyromis.
Taip pat, skirtingų paskyros funkcijų nustatytmas leidžia nustatyti funkcijų hierarchiją, veikiančia po Jūsų pirmine vartotojo paskyra. Folderit leidžia vartotojui nustatyti net 5 paskyros funkcijas. Skirtingos paskyros funkcijos, skirtingiems poreikiams, skirtingiems asmenims.
10
Prienamumas.
Jūsų dokumentai yra prieinami, naudojantis asmeniniu kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu. Jums tereikia interneto. Ir jūsų dokumentai yra prieinami, nesvarbu kurioje pasaulio šalyje esate.
11
Vietinė atsargos funkcija.
Mes užtikriname, kad visi Jūsų Folderit patalpinti dokumentai bus tinkamai apsaugoti, be to juos nesunkiai galėsite parsisiųsti kartu su visa paskyra ar kiekvieną dokumentą atskirai.
12
Saugu ir apsaugota.
Visiems jūsų duomenims tris kartus sukuriamos atsarginės kopijos ir šios banko lygmeniu užšifruojamos „Folderit" debesies dokumentų valdymo sistemoje, kur jie saugiai laikomi ir siunčiami per apsaugotą SSL (saugių lizdų sluoksnį). Taip pat galite tinkinti savo komandos narių slaptažodžių politiką, šitaip jie galės pasirinkti tik labai ilgus slaptažodžius ir jiems slaptažodį reikės pasikeisti taip dažnai, kaip tik nurodysite.
Geriausias kainos ir suteikto funkcionalumo santykis rinkoje!
Kontaktai:
+1-123-456-78-90
info@folderlt.com
Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, 08130
STOCK PHOTOS FROM
Made on
Tilda